Stand op NK 2026
Na 2024 is dit de tweede keer dat wij met de merken FZ Forza en Victor op de Nederlandse Kampioenschappen staan met een productstand. Nadat de Dutch Open vertrokken is uit Almere, doen we alleen om het jaar de NK nog met een grote stand. We pakken weer groots uit: met outlet kleding en ook natuurlijk nieuwe collectie. Gedurende het weekend van 31 januari en 1 februari kun je bij ons o.a. terecht voor bespannen van je (nieuwe) racket en het bedrukken van je (nieuwe) kleding.

Voorspelling Vrouwenenkel
Hoewel de plaatsingen nog niet officieel bekend zijn, hebben we vast gekeken naar het deelnemersveld en zullen we onze voorspellingen voor het vrouwenenkel vast doen. Uiteraard is één en ander afhankelijk van de loting. Spelers van betekenis voor de eindzege, zijn in onze ogen:

- Novi Wieland (huidige NK)
- Flora Wang (runner-up)
- Diede Odijk
- Alida Chen

Echter zijn er een paar namen die we ook nog als outsiders mogen beschouwen. Zo heeft Anouk van Wijk afgelopen weekend in de competitie gewonnen van Flora Wang, is Amy Tan altijd een gevaarlijke tegenstander (runner-up in 2024) en is Chloë Mayer bezig met haar revalidatie. Zou zij fit genoeg zijn om haar titel van 2024 terug te pakken van Novi Wieland? En wat te denken van de technische Jaymie Laurens? Zij heeft nog niet ingeschreven op het moment van schrijven, maar kan ook worden gezien als outsider met kansen.

We weten meer nadat de loting bekend is! To be continued...